0
 • 0
  0
  0
 • Výsledky Scientologie
  0
  0
  Buďte informováni!
  Do níže uvedeného políčka napište svoji e-mailovou adresu a budete pravidelně dostávat nejnovější informace.
   13. 3. 2009 - ČR

  Klub přátel L. Rona Hubbarda adoptoval dalšího vzácného tvora

  Ve středu 13.3.2009, přesně 5 let po oficiálním zahájení své činnosti v Praze, adoptoval „Klub přátel L. Rona Hubbarda“ dalšího, vzácného tvora z Pražské ZOO.

  Tentokrát si přátelé L. Rona Hubbarda vybrali adopci želvy obrovské, tvora symbolizujícího dlouhověkost a vytrvalost. Finanční dar, který pokryje náklady na krmení a ošetřování tohoto, po Puštíku bělavém v pořadí již druhého, vzácného tvora, předali společně zakládající členové klubu představitelům pražské ZOO.

  Vznik klubu byl podnícen myšlenkou „Člověk je tak silný, kolik má přátel.“ Cílem Klubu přátel L. Rona Hubbarda je sdružit všechny příznivce a přátele L. Rona Hubbarda k tomu, aby společnými silami přispěli k dosažení jeho vize společnosti – tedy „Civilizace bez šílenství, zločinců a válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít svá práva a kde je člověk svobodný, aby mohl stoupat k dalším výšinám.“

  Datum 13.3. nebylo pro tento slavnostní moment vybráno náhodně, protože se jedná o den, kdy se americký spisovatel, pedagog, filozof a humanista před 98 lety narodil. Tato spisovatelská legenda napsala za svůj život neuvěřitelných 530 knih, z nichž některé již představila i česká nakladatelství. Snad právě proto je znám především českým čtenářům, kromě nich však též i některým rodičům a jejich dětem, kteří měli možnost využít jeho objevné poznatky z oblasti vzdělávání a úspěšného boje proti dnes nechvalně známým a obávaným poruchám učení. Jeho filozofická práce dala vzniknout obsáhlému souboru knih a přednášek, odvíjejících se od principů fungování lidské mysli, přes vztah člověka k sobě samému a svému nejbližšímu okolí, až po odhalení základů lidského bytí. Odtud pak již byl jen krůček k vytvoření aplikované náboženské filozofie Scientologie.


  Jana Dvořáková
  Klub přátel L. Ron Hubbarda
  http://jana-dvorakova.blog.cz

  Adopce zelvy - Klub LRH, 2009    
  NAVRCHOLU.cz