0
 • 0
  0
  0
 • Výsledky Scientologie
  0
  0
  Buďte informováni!
  Do níže uvedeného políčka napište svoji e-mailovou adresu a budete pravidelně dostávat nejnovější informace.

   Výsledky hledání
  22. 9. 2002
  SCIENTOLOGOVÉ Z ČECH A ZE SLOVENSKA BĚŽELI NA GRAND PRIX MATTONI ZA ČESKOU REPUBLIKU BEZ DROG!
  PRAHA/Staroměstské náměstí - Třicet scientologů z Čech a ze Slovenska běželo dnes v mediálním běhu na 3 km na Staroměstském náměstí v rámci protidrogového projektu ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU za Českou republiku bez drog. Protidrogový projekt podporuje Scientologická církev.

  16. 9. 2002
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV BLÍŽE K LIDEM!
  PRAHA – Vyšlo dalších šest nových knih s praktickým řešením pro různé stránky života, které jsou k dostání v Misi Scientologické církve v Jindřišské ulici na Praze 1.

  4. 9. 2002
  PŘI ZÁPLAVÁCH PRAHY POMÁHALO SKORO 7 DESÍTEK DOBROVOLNÝCH DUCHOVNÍCH SCIENTOLOGICKÉ CÍRKVE
  PRAHA - Scientologická církev zmobilizovala na pomoc při záplavách v Praze 68 dobrovolných duchovních, kteří pomáhali od prvního večera, kdy pražskou Kampu zaplavila voda, až do dnů úklidu Karlína.

  23. 7. 2002
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV POŘÁDÁ KAŽDOU NEDĚLI PRAVIDELNÝ BĚH PRAHA – KARLŠTEJN ZA ŽIVOT BEZ DROG
  PRAHA – již od 4. června 2002 pořádá protidrogový projekt ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU, sponzorovaný Scientologickou církví, každou neděli dvaacetikilometrový běh za život bez drog. Běh probíhá na trase Praha/Radotín – Karlštejn.

  26. 6. 2002
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV PROTI DROGÁM! MANIFESTACE ZA ŽIVOT BEZ DROG V ČESKÉ REPUBLICE
  PRAHA - Na Mezinárodní den proti drogám 26. června uspořádal u sochy sv. Václava na Václavském náměstí v Praze projekt ŘEKNI NE DROGÁM - ŘEKNI ANO ŽIVOTU manifestaci a průvod za život bez drog v Čechách. Projekt je podporovaný členy Scientologické církve, kterým není lhostejný problém drog v naší společnosti.

  24. 6. 2002
  SCIENTOLOGICKÁ CIRKEV OTVORILA UŽ DRUHÚ MISIU V BRATISLAVE
  BRATISLAVA – Už druhýkrát v tomto roku došlo k slávnostnému otvoreniu Misie Scientologickej cirkvi na Slovensku – v Bratislave. Otvorenie misie nasleduje záujem ľudí o Dianetiku – modernej vedy o duševnom zdraví a Scientologie – použiteľnú náboženskú filozofiu v hlavnom meste Slovenska.

  19. 6. 2002
  SCIENTOLOGICKÁ CIRKEV ROZBIEHA PROTIDROGOVÚ KAMPAŇ TIEŽ NA SLOVENSKU
  LEVICE - Scientologická cirkev, ktorá je na Slovensku reprezentovaná Dianetickým centrom v Leviciach, usporiadala v minulom týždni preventívne prednášky ohľadne drog na štyroch lokálnych stredných školách. Zdá sa, že tento fakt vyvolal hlavne v médiách vlnu záujmu.

  19. 5. 2002
  PRAŽSKÝ MEZINÁRODNÍ MARATON TÝM BĚŽCŮ PROTIDROGOVÉHO PROJEKTU ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU OBSADIL VYNIKAJÍCÍ 2. MÍSTO V SOUTĚŽI TÝMŮ !!!
  PRAHA/Pražský mezinárodní maraton - Nádherné 2. místo v týmovém běhu na 5,5 km obsadil dnes, 19. května, na Staroměstském náměstí tým běžců protidrogového projektu ŘEKNI NE DROGÁM – ŘEKNI ANO ŽIVOTU, který sponzoruje Scientologická církev.

  <<  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13  >>

  PRÁVĚ VYŠLO!

  Čisté tělo
  čistá mysl

  V knize Čisté tělo čistá mysl L. Ron Hubbard detailně popisuje své monumentální objevy a výsledný Purifikační program, který odstraňuje ničivé účinky drog a toxinů usazených v těle.

  Marihuana - fakta a mýty
  "1"
  L. Ron Hubbard 
  další ...

  Tisková kancelář
  Scientologické církve
  pro Českou a Slovenskou republiku

  Tel: (+420) 221 111 131-2
  Fax: (+420) 224 222 545

  scientologie@scientologie.cz

  NAVRCHOLU.cz