0
 • 0
  0
  0
 • Výsledky Scientologie
  0
  0
  Buďte informováni!
  Do níže uvedeného políčka napište svoji e-mailovou adresu a budete pravidelně dostávat nejnovější informace.

   Výsledky hledání
  7. 5. 2002
  KNIHA „DIANETIKA“ MÁ ODPOVĚDI NA LIDSKÉ CHOVÁNÍ: V ČR prodáno více jak 5 000 kusů
  PRAHA - Moderní bestseller o duševním zdraví - kniha Dianetika - překročil nejenom hranici 18 milionů výtisků celosvětově, ale i v ČR bylo prodáno více jak 5 000 kusů. Tato kniha, jejíž techniky byly použity po katastrofě 11. září, bude mít opět svůj stálý stánek na 8. mezinárodním knižním veletrhu v Praze.

  1. 5. 2002
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV DOSÁHLA DŮLEŽITÉHO PRECEDENTU PRO PODPORU SVOBODY NÁBOŽENSTVÍ V RUSKU
  RUSKO - Scientologická církev dosáhla rozhodnutí moskevského soudu, které nyní ruským úřadům značně ztíží používání zákona o náboženství z roku 1997, který slouží k rozpouštění minoritních náboženských organizací. Krajský soud v Nikulinském po jednodenním přelíčení zakázal Ministerstvu spravedlnosti použít tento zákon k likvidaci Scientologické církve v Moskvě.

  28. 4. 2002
  SLAVNOSTNÉ OTVORENIE NOVÉHO CENTRA DIANETIKY A SCIENTOLÓGIE V LEVICIACH
  LEVICE - V sobotu 27. apríla 2002 sa uskutočnilo slavnostné otvorenie už druhého centra pre Dianetiku a Scientológiu na Slovensku.

  5. 2. 2002
  START NOVÉHO LETÁKU O MARIHUANĚ V RÁMCI PROTIDROGOVÉ PREVENCE
  PRAHA - Dnes v 15,00 hodin proběhl křest nového letáku s informacemi o marihuaně v rámci protidrogové prevenční kampaně Scientologické církve Řekni ano životu - řekni ne drogám. Akce proběhla na Václavském náměstí a v okolí (např. Hlavní nádraží), kde několik dobrovolníků ze Scientologické církve začalo distribuovat nový leták o marihuaně a mluvilo s lidmi o tomto tématu. Leták s názvem Řekni ano životu - řekni ne MARIHUANĚ je přesně zacílen na informace o konopí a drogách, které z něj pocházejí: hašiš a marihuanu.

  17. 12. 2001
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV POŘÁDÁ PROTIDROGOVÉ AKCE V CENTRU MĚSTA
  PRAHA - Dnes v 15.00 hodin proběhla jedna z mnoha protidrogových akcí, které pravidelně pořádá Scientologická církev v Praze. Učastnili se jí tři dobrovolníci Scientologické církve, kteří zhruba 1 hodinu distribuovali materiály o drogách a mluvili o tomto tématu s lidmi.

  1. 12. 2000
  NOVÁ NĚMECKÁ VLÁDA NEMÁ NÁMITEK PROTI SCIENTOLOGICKÉ CÍRKVI NEBO JEJÍM ČLENŮM
  NĚMECKO - Nová sociálnědemokratická vláda poprvé oficiálně zprostila Scientologickou církev od pomluv. Stalo se tak díky interpelaci poslanců z CDU/CSU v říjnu tohoto roku (tiskopis č.14/4358). Většina dotazů této písemné interpelace se vztahovala na Scientologickou církev.

  10. 8. 2000
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV PODÁVÁ PROTI FRANCII ŽÁDOST K EVROPSKÉMU SOUDU PRO LIDSKÁ PRÁVA
  FRANCIE - Než stačil zaschnout inkoust na novém francouzském „protináboženském“ zákonu, ujala se Scientologická církev aktivity a požaduje u Evropského soudu pro lidská práva, aby prohlásil, že tento zákon porušuje Evropskou úmluvu o lidských právech.

  5. 5. 2000
  PRAXE NĚMECKÉ VLÁDY NEUDÍLET ZAKÁZKY SCIENTOLOGŮM SE OBJEVILA I V ČESKÉ REPUBLICE
  NĚMECKO - Jak tento týden informovala německá DPA, vláda Spojených států vyjádřila znepokojení nad tzv. „filtry na sekty“, které jsou v platnosti v Německu. Jedná se o opatření uvedená v praxi německou vládou proti členům Scientologické církve, kteří pracují ve vzdělávacích nebo poradenských firmách.

  <<  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13  >>

  PRÁVĚ VYŠLO!

  Čisté tělo
  čistá mysl

  V knize Čisté tělo čistá mysl L. Ron Hubbard detailně popisuje své monumentální objevy a výsledný Purifikační program, který odstraňuje ničivé účinky drog a toxinů usazených v těle.

  Marihuana - fakta a mýty
  "1"
  L. Ron Hubbard 
  další ...

  Tisková kancelář
  Scientologické církve
  pro Českou a Slovenskou republiku

  Tel: (+420) 221 111 131-2
  Fax: (+420) 224 222 545

  scientologie@scientologie.cz

  NAVRCHOLU.cz