0
 • 0
  0
  0
 • Výsledky Scientologie
  0
  0
  Buďte informováni!
  Do níže uvedeného políčka napište svoji e-mailovou adresu a budete pravidelně dostávat nejnovější informace.

   Výsledky hledání
  4. 4. 2009
  SCIENTOLOGOVÉ VE ŠVÉDSKU OTEVŘELI SVOJI NOVOU CÍRKEV V ARLÖV. PŘÍTOMNI BYLI TAKÉ ČLENOVÉ CÍRKVE Z ČECH.
  ŠVÉDSKO - MALMÖ – Scientologická církev v Malmö otevřela svůj nový domov v Arlöv tisícům členů církve a významným hostům s pozváním, aby sami pro sebe zjistili odpověď na často kladenou otázku, Co je Scientologie? Za slunečného počasí se shromáždilo v parku Sockerbruksgatan v Arlöv na otevření nové budovy Scientologické církve Malmö přes 2.500 lidí z 31 různých zemí. Mezi nimi také členové církve z České republiky.

  13. 3. 2009
  Klub přátel L. Rona Hubbarda adoptoval dalšího vzácného tvora
  Ve středu 13.3.2009, přesně 5 let po oficiálním zahájení své činnosti v Praze, adoptoval „Klub přátel L. Rona Hubbarda“ dalšího, vzácného tvora z Pražské ZOO.

  20. 3. 2008
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV OFICIÁLNĚ SPUSTILA NOVÝ INTERNETOVÝ VIDEO KANÁL NA SCIENTOLOGY.ORG
  Video kanál Scientologické církve, který byl dnes uveden do provozu poskytuje přehled víry a praktik scientologického náboženství a také informace o mnoha humanitárních programech, které církev sponzoruje.

  11. 12. 2007
  Tiskové prohlášení k situaci v Německu
  Mezinárodní Scientologická církev uvádí věc na pravou míru: Články z médií, které ke kauze jednání konference ministrů vnitra ohledně Scientologie vyšly, opominuly jeden důležitý fakt – konference ministrů vnitra v pátek nehlasovala pro návrh zahájit proceduru pro zákaz Scientologie. Místo toho tito ministři uznali, že neexistuje důkaz na podporu tohoto návrhu. Kromě toho německý federální ministr vnitra Wolfgang Schauble ve svém interviu v německém rozhlasu v pátek 7. 12. 2007 připustil, že takový postup nemá právní oporu v zákonu.

  1. 11. 2007
  SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV VE ŠPANĚLSKU ZÍSKALA NÁBOŽENSKÉ UZNÁNÍ
  Madrid - Nejvyšší soud v Madridu vydal včera mezní rozhodnutí o zapsání Národní scientologické církve ve Španělsku do registru náboženských organizací. Je tak další zemí v Evropské unii, která registruje Scientologickou církev.

  15. 10. 2007
  Scientologická církev v Portugalsku byla plně uznaná státem
  Portugalsko/Lisabon - Portugalské ministerstvo spravedlnosti udělilo Scientologické církvi v Portugalsku plné uznání státem jako náboženství podle portugalského práva. To zahrnuje plné osvobození od daní, stejně jako uznání jejích duchovních a zrovnoprávnění sňatku s občanským sňatkem. Kromě toho získala církev možnost, podobně jako katolická církev, uzavírat speciální smlouvy s portugalským státem.

  14. 10. 2007
  Mezní rozhodnutí pro Scientologickou církev v Moskvě bylo Evropským soudem pro lidská práva potvrzeno
  Mezní rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva potvrzující náboženská práva scientologů po celé Evropě se stalo nyní zákonem. Soud zamítl žádost ruského státu k revizi jeho rozhodnutí z 5. dubna z protěžování moskevské Scientologické církve. Rozhodnutí zrušilo vládní zamítnutí města Moskvy zaregistrovat Scientologickou církev Moskva jako náboženskou organizaci.

  6. 8. 2007
  SCIENTOLOGICKÉ CELEBRITY CENTRUM OSLAVILO SVÉ 38. VÝROČÍ
  HOLLYWOOD - Dne 4. 8. 2007 oslavilo Scientologické Celebrity centrum své 38. výročí Mezi přítomnými byli také dobře známí členové církve, jako jsou John Travolta, Kelly Preston, Kirstie Alley, Priscilla Presley, Catherine Bell, Jenna Elfman, Giovanni Ribisi, Michael Pena, Anne Archer, Sofia Milos, Erika Christensen či Nancy Cartwright (dabérka Barta Simpsona).

  <<  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13  >>

  PRÁVĚ VYŠLO!

  Čisté tělo
  čistá mysl

  V knize Čisté tělo čistá mysl L. Ron Hubbard detailně popisuje své monumentální objevy a výsledný Purifikační program, který odstraňuje ničivé účinky drog a toxinů usazených v těle.

  Marihuana - fakta a mýty
  "1"
  L. Ron Hubbard 
  další ...

  Tisková kancelář
  Scientologické církve
  pro Českou a Slovenskou republiku

  Tel: (+420) 221 111 131-2
  Fax: (+420) 224 222 545

  scientologie@scientologie.cz

  NAVRCHOLU.cz