0
 • 0
  0
  0
 • Výsledky Scientologie
  0
  0
  Buďte informováni!
  Do níže uvedeného políčka napište svoji e-mailovou adresu a budete pravidelně dostávat nejnovější informace.
   1. 12. 2009 - Evropa

  Nakladatelství L. Rona Hubbarda New Era Publications zvětšilo svůj obrat o 600 % a slaví 40 let úspěchu a expanze v Evropě

  Glostrup/Dánsko: New Era Publications International ApS – nakladatelství děl autora L. Rona Hubbarda, které minulý týden oslavilo 40. výročí, vykázalo jen za poslední 3 roky nárůst obratu o 600 %. 90 odborníků z oboru, dodavatelé, poskytovatelé a distributoři měli možnost si prohlédnout nejmodernější tiskárnu a další nedávno postavený sklad s regály na 5000 palet.

  Navzdory ekonomické krizi se New Era rozhodla v roce 2006 přestěhovat z centra Kodaně na předměstí Glostrup a postavit zcela novou 100% digitální tiskárnu a sklad. Nová digitální tiskárna umožňuje produkci v 50 jazycích dle aktuálních požadavků, ať už se jedná o 5 nebo 5000 výtisků kterýchkoli různých druhů knih, textů a brožur, které jsou na seznamu nakladatelství, ať už v tvrdé nebo měkké vazbě, spirálové nebo šité, a umožňuje takové postupy jako tisk speciální fólie za tepla, laminaci, UV lak a ražbu plastických vzorů.

  Od roku 2007 vyprodukovala New Era 5,2 milionů knih a publikací, což představuje 3246 různých titulů, které by prakticky nebylo možné vyprodukovat a skladovat bez digitálních zařízení s možnostmi tisku dle aktuálních požadavků.

  Ředitelka Zara Kotric ve svém zahajovacím proslovu zdůraznila důležitost knih a vědomostí: „Knihy a publikace byly vždy po celou dlouhou historii studnicí vědomostí a umožňovaly člověku dosahovat vyšší úrovně kultivovanosti, zdokonalování a civilizovanosti.“

  Program vydávání naučné literatury nakladatelstvím New Era je jedinečný svým zaměřením na zlepšování poměrů v dnešním světě plném problémů. Když pohlédneme na technologické pokroky minulého století, bohužel nevidíme, že by je doprovázel podobný pokrok v oblasti humanitních věd. Namísto toho vidíme, že člověka sužují drogy a negramotnost, porušování lidských práv a úpadek morálky, nemluvě o každodenních těžkostech, kterým lidé čelí ve svém osobním životě a vztazích.

  Paní Kotric dále řekla: „Naším cílem jako nakladatelství je povznést naši kulturu prostřednictvím publikací o efektivních a praktických řešeních, tak jak vyšla z pera L. Rona Hubbarda v bezpočtu jeho písemných materiálů a děl.“

  L. Ron Hubbard se stal držitelem tří Guinessových světových rekordů – jako nejvíce publikovaný autor všech dob s 1084 různými tituly, nejvíce překládaný autor s překlady do celkem 71 jazyků a za nejvyšší počet vydaných audioknih od jednoho autora s celkem 185 audioknihami.

  Pro více informací:

  David Hostettler

  New Era Publications
  Smedeland 20
  2600 Glostrup
  Denmark
   +45 3373 6666 
  www.newerapublications.com
  david@newerapub.com

  NAVRCHOLU.cz