0
 • 0
  0
  0
 • Results of Scientology
  0
  0
  Stay informed!
  Enter your e-mail address in the below field and you'll be getting the latest news regularly.
   2. 3. 2010 - ČR

  PŘÍZNIVCI DIANETIKY DAROVALI KREV

  PRAHA – Dnes 2.3. 2010 se příznivci Dianetiky rozhodli darovat krev. Tuto akci organizovalo Dianetické centrum Praha.

  Příznivci Dianetiky reagovali na nedostatek krve v nemocnicích. Mimo jiné zde byl i jeden dárce krve, který má za sebou již 30 odběrů a Stříbrnou Jánského plaketu.

  Dárcovství probíhalo ve Vinohradské nemocnici v Praze, kde se o ně profesionálně a příjemně postaral personál transfuzního oddělení.
  Tuto akci chtějí příznivci Dianetiky rozšířit a ukázat tak, že když se dodržují pravidla odběrů, je vše bezpečné a bez bolesti a lidé se jich nemusí obávat.  Chtějí tak darovat krev pravidelně a ve větších skupinách a motivovat ostatní k tomu, aby také přispěli a darovali svou krev.

  Preventivní Dianetika (z řeckého dia, „skrz“, a nous „duše“), kterou objevil L. Ron Hubbard ukazuje lidem, jak zvládat věci a situace, které způsobují stres, a také ukazuje, jak se chovat při nemocech, zraněních a bezvědomí. Při těchto situacích je třeba zachovávat ticho a klid.

  Použitím Dianetiky se zvyšují schopnosti a zodpovědnost jedince vůči svému okolí a celé společnosti. Výsledkem studia Dianetiky je potom skutečnost, že tito lidé si plně uvědomují potřeby společnosti a nezůstávají lhostejní ke svým spoluobčanům a pomáhají jim, jako např. darováním krve. 

   

  NAVRCHOLU.cz