2. 3. 2010 - ČR

PŘÍZNIVCI DIANETIKY DAROVALI KREV

PRAHA – Dnes 2.3. 2010 se příznivci Dianetiky rozhodli darovat krev. Tuto akci organizovalo Dianetické centrum Praha.

Příznivci Dianetiky reagovali na nedostatek krve v nemocnicích. Mimo jiné zde byl i jeden dárce krve, který má za sebou již 30 odběrů a Stříbrnou Jánského plaketu.

Dárcovství probíhalo ve Vinohradské nemocnici v Praze, kde se o ně profesionálně a příjemně postaral personál transfuzního oddělení.
Tuto akci chtějí příznivci Dianetiky rozšířit a ukázat tak, že když se dodržují pravidla odběrů, je vše bezpečné a bez bolesti a lidé se jich nemusí obávat.  Chtějí tak darovat krev pravidelně a ve větších skupinách a motivovat ostatní k tomu, aby také přispěli a darovali svou krev.

Preventivní Dianetika (z řeckého dia, „skrz“, a nous „duše“), kterou objevil L. Ron Hubbard ukazuje lidem, jak zvládat věci a situace, které způsobují stres, a také ukazuje, jak se chovat při nemocech, zraněních a bezvědomí. Při těchto situacích je třeba zachovávat ticho a klid.

Použitím Dianetiky se zvyšují schopnosti a zodpovědnost jedince vůči svému okolí a celé společnosti. Výsledkem studia Dianetiky je potom skutečnost, že tito lidé si plně uvědomují potřeby společnosti a nezůstávají lhostejní ke svým spoluobčanům a pomáhají jim, jako např. darováním krve. 

 

Tisková kancelář Scientologické církve pro ČR a SR, c/o Dianetické centrum Praha, Jindřišská 7, 110 00 Praha 1,
Tel.: (+420) 221 111 131-2, fax: (+420) 224 222 545
E-mail: scientologie@scientologie.cz, www: http://www.scientologie.cz/tisk

 

NAVRCHOLU.cz