VÝSLEDKY DIANETIKY A SCIENTOLOGIE

Co mi daly dianetické a scientologické kurzy

„Kurz Integrita a osobní hodnoty mi přinesl větší porozumění mého života. Dal mi možnost být větší příčinou v mém rozhodování o tom, co je dobré a co ne. „ - Jan K.

„Uvědomil jsem  si, že existuje „metoda,“ která opravdu může člověku pomoci v jeho životních problémech způsobených nevědomými, skrytými faktory. Jsem přesvědčen, že tato dianetická metoda dokáže odhalit všechny skryté stíny v člověku a osvobodit ho od nich.“ - Jiří G.

„Pochopil jsem, že studium je obrovsky mocná věc, kterou v žádném případě člověk nesmí podceňovat! Je to brána do věčnosti.“ - David K.

„Jsem ráda, že jsem se rozhodla nastudovat Asisty (kurz pomoci při nemocech a zraněních). Cítím se nejen bohatší o další cenné informace, ale hlavně mě těší pocit, že mohu pomoci jiným lidem od jejich nesnází, které jim znepříjemňují život.“ - Věra C.          

„Po Komunikačním kurzu jsem si uvědomil, kde dělám chyby při komunikaci. Co jsem se zde naučil, budu používat v praxi. Cítím se moc dobře, protože vím, že umím komunikovat daleko lépe než dříve.“ - Stanislav M.

„Absolvoval jsem kurz Jak překonat vzestupy a pády v životě. Tento kurz mě naučil, jak se učit a zároveň poznávat lid. Mohu se mezi nimi lépe pohybovat a vím, jak se chovat.“ - Karel P.

„Po kurzu Integrita a osobní hodnoty jsem dosáhl většího pochopení sebe sama. Cítím se úzce zodpovědný za svoje činy. Mám mnoho otázek, které musím promyslet.“ - Pavel J. S.

„Osvojil jsem si některé techniky pro lepší vedení komunikace a poznal jsem, že mohu komunikaci sám řídit.“ Josef P.

„Díky kurzu Jak překonat vzestupy a pády v životě si dokážu vysvětlit své nevysvětlitelné vzestupy a pády ve svém životě, ve kterém jsem šel občas dolů a pak nahoru. Je dobré rozumět tomu, proč se tyto věci dějí, a umět na ně správně reagovat.“ - Filip Š.

„Mám poznání, že sdělením svých činů a názorů se mohu stát svobodnějším a přispět ke svobodě i ostatních v mém okolí.“ - Josef P.

„Po studiu kurzu Integrita a osobní hodnoty vím, jak se zbavím špatných věcí ze své mé minulosti, a již se s nimi nemusím tolik trápit. Můžu pokračovat ve svém životě s lepším svědomím a  uplatňovat znalosti z tohoto kurzu. Zaměřím se více na etiku, a svou pravdu nenechám se utlačovat a znepříjemňovat si život.“ - Petra Ch.     


Tisková kancelář Scientologické církve pro ČR a SR, c/o Dianetické centrum Praha, Jindřišská 7, 110 00 Praha 1,
Tel.: (+420) 221 111 131-2, fax: (+420) 224 222 545
E-mail: scientologie@scientologie.cz, www: http://www.scientologie.cz/tisk

 

NAVRCHOLU.cz